Miejskie Przedszkole nr 82 im. Dzieci z Leszczynowej Górki w - 13677

Miejskie Przedszkole nr 82 im. Dzieci z Leszczynowej Górki w Katowicach to świetne miejsce dla Twojego dziecka. Poznaj naszą ofertę.

This domain mp82k-ce.przedszkolowo.pl currently has a traffic classification of zero (the smaller the better). We have evaluated twenty pages within the domain mp82k-ce.przedszkolowo.pl and found one website referencing mp82k-ce.przedszkolowo.pl. We have detected one mass networking accounts linked to mp82k-ce.przedszkolowo.pl.

MP82K-CE.PRZEDSZKOLOWO.PL RANKINGS

This domain mp82k-ce.przedszkolowo.pl has seen fluctuating amounts of traffic throughout the the year.
Traffic for mp82k-ce.przedszkolowo.pl

Traffic ranking (by month) for mp82k-ce.przedszkolowo.pl

Traffic ranking by day of the week for mp82k-ce.przedszkolowo.pl

Przedszkolowo.pl - Strony internetowe przedszkoli

WHAT DOES MP82K-CE.PRZEDSZKOLOWO.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of mp82k-ce.przedszkolowo.pl Mobile Screenshot of mp82k-ce.przedszkolowo.pl Tablet Screenshot of mp82k-ce.przedszkolowo.pl

MP82K-CE.PRZEDSZKOLOWO.PL HOST

We observed that the main root page on mp82k-ce.przedszkolowo.pl took one thousand four hundred and eighty-four milliseconds to stream. We could not discover a SSL certificate, so in conclusion I consider this site not secure.

Miejskie Przedszkole nr 82 im. Dzieci z Leszczynowej Górki w - 13677

This domain mp82k-ce.przedszkolowo.pl states the following, "Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem." Our analyzers observed that the webpage stated " Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce." The Website also stated " Miejskie Przedszkole nr 82 im. Dzieci z Leszczynowej Górki w Katowicach. Miejskie Przedszkole nr 82 im. Dzieci z Leszczynowej Górki w Katowicach. Zebrania z Rodzicami rok szk. Statut, koncepcja pracy przedszkola." The website's header had Miejskie Przedszkole nr 82 im. Dzieci z Leszczynowej Górki w Katowicach as the most important keyword. It was followed by 13677 and Katowice which isn't as highly ranked as Miejskie Przedszkole nr 82 im. Dzieci z Leszczynowej Górki w Katowicach.

Przedszkole Publiczne nr 12 im. Ewy Szelburg-Zarembiny - 1745

Przedszkole Niepubliczne HIPPO - Toruń - 18171