Publiczne Przedszkole nr 4 - Piła - 15979

Witaj na stronie prowadzonej przez Publiczne Przedszkole nr 4 Piła. Zapoznaj się z ofertą naszej placówki. Zobacz, co możemy zaoferować Twojemu dziecku.

This domain pp4pila.przedszkolowo.pl currently has a traffic classification of zero (the smaller the better). We have evaluated sixteen pages within the domain pp4pila.przedszkolowo.pl and found one website referencing pp4pila.przedszkolowo.pl. We have detected two mass networking accounts linked to pp4pila.przedszkolowo.pl.

PP4PILA.PRZEDSZKOLOWO.PL RANKINGS

This domain pp4pila.przedszkolowo.pl has seen fluctuating amounts of traffic throughout the the year.
Traffic for pp4pila.przedszkolowo.pl

Traffic ranking (by month) for pp4pila.przedszkolowo.pl

Traffic ranking by day of the week for pp4pila.przedszkolowo.pl

Przedszkole nr 4 w Pile WITAMY

Z największą przyjemnością pragniemy powitać Państwa na naszej stronie internetowej. Zapraszamy dzieci na spotkania z zabawą i nauką, którą zapewnia wykwalifikowana kadra pedagogiczna, zgodnie. Z ideą wychowaczą wg J. SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA NASZĄ NOWĄ STRONĘ INTERNETOWĄ. w Audytorium Maximum Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile. Odbyła się uroczysta Gala z okazji rozstrzygnięcia.

WHAT DOES PP4PILA.PRZEDSZKOLOWO.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of pp4pila.przedszkolowo.pl Mobile Screenshot of pp4pila.przedszkolowo.pl Tablet Screenshot of pp4pila.przedszkolowo.pl

PP4PILA.PRZEDSZKOLOWO.PL HOST

We observed that the main root page on pp4pila.przedszkolowo.pl took one thousand two hundred and fifty milliseconds to stream. We could not discover a SSL certificate, so in conclusion I consider this site not secure.

Publiczne Przedszkole nr 4 - Piła - 15979

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 4

Na stronie Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej Nr 4 w Gdańsku. Zmiana godzin pracy Poradnii w długim weekendzie.

Strona główna - Publiczne Przedszkole nr 4 im. Jana Brzechwy

Wakacje posiadają niezwykłą magię niczym wyjście do cyrku, świeżość spaceru po parku i fantazję płynącą z bajki. Można je porównać do radości spotkania z przyjaciółmi,. Smaku cytrynowego cukierka i zapachu czekolady. Ale przede wszystkim powinny być pełne rodzinnego ciepła. Życzymy wszystkim UDANYCH WAKACJI! Wszystkim naszym absolwentom tego co najlepsze i co daje radość i szczęście na dalszą drogę życia. Niespodzianka z okazji Dnia Dziecka.

Akademia Króla Stasia

Udział w programach i akcjach. Park Skaryszewski to najpiękniejsza oaza zieleni i spokoju w naszej dzielnicy. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci od 2,5 do 5 lat. Czeka tu na Państwa dzieci troskliwa, wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Tel 22 810 50 23.